II liga kobiet: czas zasiąść na podium

W sobotę 29 września br. o godz. 13 00 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu sympatycy piłki nożnej w wydaniu kobiecym byli świadkami pojedynku pomiędzy drużynami Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg oraz Orła Wałcz.

 

 

Kołobrzeżanki prowadzone przez Łukasza Krymowskiego po trzech ostatnich wygranych zamierzały i tym razem dopisać sobie komplet punktów. Przed meczem trener gospodyń podkreślił, że goście to groźny rywal ponieważ nie zasmakował jeszcze zwycięstwa w tym sezonie.

Od początku spotkania to kołobrzeski zespół wyszedł bardziej zdeterminowany,aby zapanować nad wydarzeniami na boisku. Skuteczna gra w defensywie i szybkie wyjścia do akcji ofensywnych były receptą na wałecką drużynę.

W pierwszej połowie do siatki przyjezdnych trafiła Natalia Fidos (36’) i od tego momentu kołobrzeskie Panie zupełnie kontrolowały wydarzenia na boisku.

W drugiej połowie swoje gole strzeliły Anna Tabaczyk (46’) oraz Kinga Kosakowska (67’) i kolejna wygrana stała się faktem.

Trener Łukasz Krymowski po spotkaniu zwrócił uwagę na ważną kwestię:

W tym miejscu należy wspomnieć o całej naszej drużynie, która zapracowała wspólnie na tą wygraną. Każda zawodniczka dołożyła małą cegiełkę do kolejnego zwycięstwa. Dziękujemy również kibicom za przybycie na stadion i wspieranie z trybun.

Przyłączamy się do podziękowań Trenera i życzymy dalszych wygranych.

 

Skład AP Kotwica Kołobrzeg :
Zaklika Klaudia, Iwanejko Oliwia, Szpak Olga, Iwanejko Martyna, Kowalczuk Małgorzata, Tabaczyk Anna ( 61 min. Kawałek Klaudia ), Wziątek Monika, Szpak Marcelina, Kosakowska Kinga, Bińczyk Kornelia, Fidos Natalia.

 

Sponsorzy Akademii