Firma BK Turismo Partnerem AP Kotwica Kołobrzeg

Firma BK Turismo jest największym prężnie rozwijającym się i licencjonowanym organizatorem obozów piłkarskich w Hiszpanii.

 

 

 

Od początku istnienia firmy w Hiszpanii gościli uczestnicy z ponad 80 akademii piłkarskich. Każdego roku w obozach bierze udział ponad 7 tysięcy zawodników z całej Polski i nie tylko. Firma współpracuje z ponad 20 akademiami piłkarskimi na terenie Hiszpanii.

W związku z tym, iż nasza Akademia lubi nowe wyzwania i dąży do rozwoju swoich zawodników, w przyszłym roku pojawiła się możliwość rywalizowania z drużynami z Półwyspu Iberyjskiego.

Informujemy, że w dniach  7 – 14 sierpnia 2019r. planowany jest obóz sportowy w Hiszpanii, gdzie zawodnicy począwszy od grupy wiekowej 2001/02, a kończąc na grupie 2010  będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę.

Plan pobytu na obozie:

– transport autobusami LUX (klimatyzacja, DVD, WC),

– komfortowy hotel,

– kompleks 14 boisk trawiastych,

– sparingi z drużynami hiszpańskimi dla każdego rocznika,

– wyjazd na mecz ligowy FC Barcelona,

– wycieczka do Barcelony (zwiedzanie najpiękniejszych zabytków oraz muzeum

  Stadionu Camp Nou),

– wycieczka do Tossa De Mar,

– ubezpieczenie NNW i KL (rozszerzone o uprawianie piłki nożnej),

– opieka polskiego rezydenta.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z takim Partnerem przyczyni się do zdobycia kolejnych doświadczeń, nawiązanie nowych przyjaźni przez zawodników oraz podniesienia umiejętności piłkarskich.

Moment finalizowania zawarcia współpracy pomiędzy Prezesem Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg Panem Rafałem Łaseckim, a Panem Honoratem Terczyńskim, Koordynatorem ds. Sprzedaży Firmy BK Turismo. Przy tej okazji Pan Honorat Terczyński powiedział:

Jestem byłym zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg i chętnie wracam do Kołobrzegu. Ponadto cieszę się, że taka Akademia powstała w Kołobrzegu.

 

Sponsorzy Akademii