Fanaberia Cup po raz szósty !

VI FANABERIA CUP  2018 – Turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców.

Zawody już trwale wpisały się w sportowy kalendarz wydarzeń Kołobrzegu. W minioną sobotę tj. 11 sierpnia na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 6 zagrały drużyny z Kołobrzegu, Dźwirzyna oraz Warszawy. W sumie 12 drużyn w 3 osobowych grało w dwóch grupach. Najlepsze zespoły zagrały półfinały, mecz o 3 miejsce i oczywiście finał.

W spotkaniu o 3 miejsce piłkarki z Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg przegrały z UKS Mazowia Grodzisk Wlkp. 2:4. W finale piłkarki Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg pokonały, po zdobyciu złotego gola z UKS Mazowia Grodzisk Wlkp. 5:4.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Patrycja Guzewicz  „GUZIK”.

Gratulujemy!

Skład zwycięskiej drużyny:

Patrycja GUZIK Guzewicz, Wiktoria Kozłowska i Kornelia Guzewicz.

Impreza została zorganizowana dzięki programowi SPOŁECZNIK. Organizatorem wydarzenia było Radzikowskie Stowarzyszenie Oświatowe .

Składamy podziękowania dla rodziców  zawodników Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg za pomoc w organizacji turnieju i festynu.