D1 młodzik 2006: lider w Kołobrzegu

W ramach 13 kolejki rozgrywek Ligi Młodzika r.2006, AP Kotwica Kołobrzeg gościła na na własnym boisku Bałtyk Koszalin.

W niedzielę 14 kwietnia br. , punktualnie o godz. 11 00 rywalizujące zespoły wybiegły na Euroboisko przy ul. Śliwińskiego. Spotkanie dobrze ułożyło się dla przyjezdnych, ponieważ w 8 minucie pierwszej połowy wyszli na prowadzenie po przypadkowym golu samobójczym jednego z zawodników defensywy gospodarzy. W 10 minucie koszalinianie zdobyli drugiego gola. Tak szybko stracone bramki wymusiły zmianę taktyki na bardziej ofensywną. W konsekwencji zmian pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 1:3.

Po przerwie gospodarzom trudno grało się przeciwko liderowi tabeli i mimo ambitnej walki do końca ulegli przyjezdnym w stosunku 2:4. Należy jednak pochwalić zespół Jakuba Szcześniaka za determinację w dążeniu do odwrócenia wyniku meczu. Dla miejscowych dwa razy do siatki przeciwnika trafił Paweł Latkowski w 25 oraz 42 minucie meczu.