LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH (rocznik 1994-95)

1. Pogoń Szczecin

14

37

44-10

2. Bałtyk Koszalin

14

34

48-10

———————————————————————————–

3. AP Szczecinek

26

51

68-39

4. AP Pogoń Szczecin

26

47

75-53

5. Błękitni Stargard Szcz.

26

45

64-45

6. Energetyk Gryfino

26

43

48-39

7. AP Kotwica Kołobrzeg

26

42

46-33

8. Chemik Police

26

38

60-40

9. Gwardia Koszalin

26

33

39-43

10. Stal Szczecin

26

27

38-83

11. Flota Świnoujście

26

26

28-47

12. Salos Szczecin

26

26

46-58

13. AP Bałtyk Koszalin

26

26

25-77

14. Pogoń Barlinek

26

23

49-69

15. Arkonia Szczecin

26

16

41-73

 

LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (rocznik 1996-97)

1. Bałtyk Koszalin

14

39

56-9

2. Salos Szczecin

14

39

44-6

———————————————————————————–

3. Pogoń Szczecin

26

63

114-25

4. AP Pogoń Szczecin

26

60

89-42

5. AP Bałtyk Koszalin

26

47

45-34

6. Arkonia Szczecin

26

45

52-32

7. Chemik Police

26

43

63-48

8. Stal Szczecin

26

40

50-61

9. AP Kotwica Kołobrzeg

26

38

48-34

10. Błękitni Stargard Szcz.

26

28

54-69

11. AP Szczecinek

26

25

38-72

12. Gwardia Koszalin

26

21

43-73

13. Energetyk Gryfino

26

21

36-69

14. Pogoń Barlinek

26

11

24-119

15. Flota Świnoujście

26

8

23-86

 

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (rocznik 1998)

1. Błękitni Stargard Szcz.

24

56

105-27

2. Bałtyk Koszalin

24

51

78-32

3. AP Pogoń Szczecin

24

49

89-34

4. Chemik Police

24

47

73-37

5. Stal Szczecin

24

44

77-61

6. Prawobrzeże Szczecin

24

43

74-47

7. Arkonia Szczecin

24

38

62-53

8. Salos Szczecin

24

37

67-63

9. AP Kotwica Kołobrzeg

24

34

59-56

10. Energetyk Junior Gryfino

24

29

61-67

11. AP Szczecinek

24

13

52-118

12. Hutnik Szczecin

24

7

30-113

13. Ina Goleniów

24

5

27-146

 

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (rocznik 1999)

1. Bałtyk Koszalin

24

62

145-17

2. AP Pogoń Szczecin

24

58

124-36

3. AP Szczecinek

24

53

82-32

4. Salos Szczecin

24

52

102-26

5. Stal Szczecin

24

49

82-44

6. Błękitni Stargard Szcz.

24

44

82-48

7. Arkonia Szczecin

24

34

55-57

8. Chemik Police

24

33

41-49

9. AP Kotwica Kołobrzeg

24

24

50-57

10. Ina Goleniów

24

17

25-95

11. Energetyk Junior Gryfino

24

16

38-107

12. Hutnik Szczecin

24

9

33-149

13. Prawobrzeże Szczecin

24

4

20-162

 

LIGA MŁODZIKÓW KOZPN (rocznik 2000-01)

1. Bałtyk Koszalin

18

49

98-8

2. AP Kotwica Kołobrzeg

18

40

90-9

3. UKS Sława-Jedynka Sławno

18

38

98-20

4. UKS Unia Białogard

18

32

94-37

5. Gwardia Koszalin

18

30

82-28

6. AP Kotwica II Kołobrzeg

18

27

45-27

7. Gwardia II Koszalin

18

20

35-75

8. UKS Wieża Postomino

18

17

49-71

9. Wicher-Hajka Mierzym

18

6

18-163

10. AP Sianów

18

3

8-179

 

LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (rocznik 2001-02)

1. Bałtyk Koszalin

30

67

70-13

2. AP Kotwica I Kołobrzeg

30

63

58-12

3. AP Kotwica III Kołobrzeg

30

55

30-35

4. Gwardia Koszalin

30

48

41-35

5. UKS Ósemka Kołobrzeg

30

14

8-68

6. AP Kotwica II Kołobrzeg

30

11

20-94

 

LIGA BAŁTYCKA ORLIKÓW (rocznik 2002-03)

1. AP Kotwica I Kołobrzeg

49

138

263-14

2. AP Kotwica IV Kołobrzeg

49

107

142-39

3. UKS Ósemka Kołobrzeg

49

93

92-50

4. AP Kotwica II Kołobrzeg

49

89

91-46

5. SP Siemyśl

49

46

37-116

6. AP Kotwica III Kołobrzeg

49

42

31-100

7. Rasel Dygowo

49

31

31-130

8. Astra Ustronie Morskie

49

10

13-205