JUNIOR STARSZY (r.1999/2000)


Trener  Michał WOJTOWICZ

Poniedziałek 18:30 (Euroboisko)
Wtorek 18:30 (Euroboisko)
Środa  18:30 (Euroboisko)
Czwartek 18:30 (Euroboisko)

JUNIOR  MŁODSZY
W sezonie 2017 / 2018 cały rocznik juniora młodszego został przekazany do MKP Kotwica Kołobrzeg





TRAMPKARZ STARSZY (r.2003)
Trener Natalia FIDOS

Poniedziałek 17:00 (Euroboisko)
Środa  17:00 (Euroboisko)
Piątek 17:00 (Euroboisko)

TRAMPKARZ MŁODSZY (r.2004)
Trener Jakub SZCZEŚNIAK

Poniedziałek 17:00 (Euroboisko)
Środa  17:00 (Euroboisko)
Piątek 17:00 (Euroboisko)


MŁODZIK  STARSZY (r.2005)
Trener Zbigniew ĆWIRKO

Poniedziałek 17:00 – 18:30 (Euroboisko)
Czwartek  17:00 – 18:30 (Euroboisko)
Piątek 15:30 – 17:00 (Euroboisko)

 

MŁODZIK  MŁODSZY (r. 2006)

Trener Zbigniew ĆWIRKO

Poniedziałek 15:30 – 17:00 (Euroboisko)
Środa 15:30 – 17:00 (Euroboisko)
Czwartek 15:30 – 17:00 (Euroboisko)

                                                        MŁODZIK (r. 2006/2007)

Trener Rafał ŁASECKI

Poniedziałek 17:00 – 18:30 (Budzistowo – Orlik)
Środa  17:00 – 18:30 (Kądzielno)
Czwartek 17:00 – 18:30 (Kądzielno)


ORLIK (r.2008/2009)

Trener  Grzegorz GRONKIEWICZ

I Grupa


Czwartek  16:00 – 17:15 (Szkoła Podstawowa nr 6)
Sobota 11:00 – 13:00 (Hala Milenium)

II Grupa


Czwartek  16:00 – 17:15 (Szkoła Podstawowa nr 6)
Sobota 11:00 – 13:00 (Hala Milenium)

ORLIK (r. 2009)

Trener  Maciej KISZKIEL

Wtorek 16:30 – 18:00 (Zespół Szkół nr 1 ul. 1 Maja 47 – Orlik)
Środa  16:30 – 18:00 (Euroboisko) – co 2 tygodnie
Czwartek 16:00 – 18:30 (Zespół Szkół nr 1 ul. 1 Maja 47 – Orlik)

SKRZAT (r.2010)

Trener  Paweł WAŚKÓW

Poniedziałek 17:30 – 19:00 (ul. Makuszyńskiego – Orlik)
Środa  17:00 – 18:30 (ul. Makuszyńskiego – Orlik)

MALUCH (r.2011)
Trener  Leszek RISTAU

Wtorek 16:30 – 17:45 (Hala Milenium)
Czwartek  16:30 – 17:45 (Hala Milenium)

MALUCH (r.2012)
Trener  Leszek RISTAU

Wtorek 18:00 – 19:00 (Hala Milenium)
Czwartek  18:00 – 19:00 (Hala Milenium)

 

GRUPA NABOROWA „Bambinis” (r.2013/2014)

Trener  Natalia FIDOS

Wtorek 15:30 (Szkoła Podstawowa nr 5 – Orlik)
Piątek 15:30 (Szkoła Podstawowa nr 5 – Orlik)
W przypadku nieodpowiedniej pogody treningi odbędą się w Hali Milenium (klatki 2 na 2)

II LIGA KOBIET – GRUPA WIELKOPOLSKA (r.2003 – … )

Trener  Łukasz KRYMOWSKI

Poniedziałek 18:30 – 20:00 (Euroboisko)
Wtorek 18:30 – 20:00 (Euroboisko)
Środa  18:30 – 20:00 (Euroboisko)
Czwartek 18:30 – 20:00 (Euroboisko)


MŁODZICZKI (r.2007/2003)

Trener  Krzysztof MAĆKULA


Wtorek 17:30 – 19:30 (ul. Makuszyńskiego – Orlik)
Czwartek 18:30 – 20:00 (ul. Makuszyńskiego – Orlik)

MŁODZICZKI (r.2012/2007)

Trener  Krzysztof MAĆKULA


Wtorek 16:00 – 17:30 (ul. Makuszyńskiego – Orlik)
Czwartek 16:00 – 17:30 (ul. Makuszyńskiego – Orlik)