* Piast Drzonowo wycofał się przed startem rozgrywek.
* Wiekowianka Wiekowo wycofała się po 1. kolejce. Wynik meczu Wiekowianka – AP Kotwica II (0-12) został anulowany.

Mecz Score
30 listopada 2010
AP Szczecinek – Chemik Police
0 - 4
30 listopada 2010
Energetyk Gryfino – Salos Szczecin
0 - 4
30 listopada 2010
AP Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
1 - 0
30 listopada 2010
Świt Skolwin – Flota Świnoujście
0 - 2
18 sierpnia 2012 11:00
AP Szczecinek – Chemik Police
4 - 4
18 sierpnia 2012 13:30
Bałtyk Koszalin – Arkonia Szczecin
7 - 0
18 sierpnia 2012 13:30
Salos Szczecin – Pogoń Barlinek
0 - 4
18 sierpnia 2012 13:30
Flota Świnoujście – AP Pogoń Szczecin
1 - 1
19 sierpnia 2012 11:00
Energetyk Gryfino – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 0
19 sierpnia 2012 11:00
Błękitni Stargard Szcz. – AP Bałtyk Koszalin
1 - 0
19 sierpnia 2012 16:00
Pogoń Szczecin – Gwardia Koszalin
3 - 1
28 sierpnia 2013 15:00
Błękitni Stargard Szcz. – Energetyk Gryfino
1 - 0
28 sierpnia 2013 15:00
Gwardia Koszalin – AP Szczecinek
4 - 0
28 sierpnia 2013 15:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Salos Szczecin
4 - 2
28 sierpnia 2013 17:30
Chemik Police – Flota Świnoujście
5 - 0
29 kwietnia 2014 11:00
AP Szczecinek – Błękitni Stargard Szcz.
4 - 2
29 kwietnia 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
3 - 0
29 kwietnia 2014 11:00
Salos Szczecin – Chemik Police (Report)
2 - 1
4 maja 2014 11:00
Błękitni Stargard Szcz. – Flota Świnoujście
2 - 4
4 maja 2014 11:00
Energetyk Gryfino – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 0
4 maja 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Salos Szczecin
1 - 2
4 maja 2014 11:00
Chemik Police – AP Szczecinek
1 - 1
10 maja 2014 11:00
Chemik Police – Flota Świnoujście
2 - 0
10 maja 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Salos Szczecin
2 - 1
10 maja 2014 11:00
Błękitni Stargard Szcz. – Energetyk Gryfino
0 - 5
10 maja 2014 11:00
Gwardia Koszalin – AP Szczecinek
4 - 2
18 maja 2014 11:00
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
7 - 1
18 maja 2014 11:00
AP Szczecinek – AP Kotwica Kołobrzeg
3 - 0
18 maja 2014 11:00
Błękitni Stargard Szcz. – Chemik Police
1 - 3
18 maja 2014 11:00
Energetyk Gryfino – Salos Szczecin
0 - 3
24 maja 2014 11:00
Salos Szczecin – AP Szczecinek
1 - 2
24 maja 2014 11:00
Flota Świnoujście – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 0
24 maja 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Błękitni Stargard Szcz.
4 - 2
24 maja 2014 11:00
Chemik Police – Energetyk Gryfino
2 - 1
1 czerwca 2014 11:00
Błękitni Stargard Szcz. – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 6
1 czerwca 2014 11:00
Flota Świnoujście – Salos Szczecin
4 - 3
1 czerwca 2014 11:00
Energetyk Gryfino – AP Szczecinek
2 - 0
1 czerwca 2014 11:00
Chemik Police – Gwardia Koszalin
1 - 0
7 czerwca 2014 11:00
Salos Szczecin – Błękitni Stargard Szcz.
3 - 0
7 czerwca 2014 11:00
AP Szczecinek – Flota Świnoujście
5 - 2
7 czerwca 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Energetyk Gryfino
2 - 1
7 czerwca 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Chemik Police
0 - 1
14 czerwca 2014 11:00
Błękitni Stargard Szcz. – AP Szczecinek
2 - 4
14 czerwca 2014 11:00
Gwardia Koszalin – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 3
14 czerwca 2014 11:00
Chemik Police – Salos Szczecin
2 - 1
14 czerwca 2014 11:00
Energetyk Gryfino – Flota Świnoujście
1 - 0
15 czerwca 2014 11:00
Salos Szczecin – Gwardia Koszalin
1 - 4
15 czerwca 2014 11:00
AP Szczecinek – Chemik Police
3 - 2
15 czerwca 2014 11:00
Flota Świnoujście – Błękitni Stargard Szcz.
5 - 2
15 czerwca 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Energetyk Gryfino
1 - 1
15 sierpnia 2014 11:00
Świt Skolwin – Salos Szczecin
0 - 3
15 sierpnia 2014 11:00
AP Szczecinek – AP Kotwica Kołobrzeg
3 - 2
15 sierpnia 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście
2 - 1
15 sierpnia 2014 11:00
Energetyk Gryfino – Chemik Police
0 - 0
27 sierpnia 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Flota Świnoujście
0 - 1
27 sierpnia 2014 11:00
AP Szczecinek – Energetyk Gryfino
3 - 0
6 września 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Salos Szczecin
1 - 0
6 września 2014 11:00
AP Szczecinek – Gwardia Koszalin
2 - 3
6 września 2014 11:00
Energetyk Gryfino – Świt Skolwin
1 - 1
17 września 2014 11:00
Chemik Police – Flota Świnoujście
2 - 1
20 września 2014 11:00
Świt Skolwin – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 1
20 września 2014 11:00
Flota Świnoujście – AP Szczecinek
2 - 5
20 września 2014 11:00
Salos Szczecin – Chemik Police
4 - 1
20 września 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Energetyk Gryfino
10 - 0
21 września 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Chemik Police
0 - 0
21 września 2014 11:00
AP Szczecinek – Salos Szczecin
1 - 1
21 września 2014 11:00
Energetyk Gryfino – Flota Świnoujście
1 - 0
21 września 2014 11:00
Świt Skolwin – Gwardia Koszalin
1 - 3
27 września 2014 11:00
Flota Świnoujście – Świt Skolwin
0 - 3
27 września 2014 11:00
Salos Szczecin – Energetyk Gryfino
3 - 1
27 września 2014 11:00
Chemik Police – AP Szczecinek
1 - 3
27 września 2014 11:00
Gwardia Koszalin – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 4
27 września 2014 11:00
Chemik Police – Świt Skolwin
5 - 1
27 września 2014 11:00
Salos Szczecin – Gwardia Koszalin
2 - 1
27 września 2014 11:00
Flota Świnoujście – Salos Szczecin
1 - 1
27 września 2014 11:00
Świt Skolwin – AP Szczecinek
1 - 1
27 września 2014 11:00
Energetyk Gryfino – AP Kotwica Kołobrzeg
2 - 3
27 września 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Chemik Police
3 - 1
3 października 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – AP Szczecinek
3 - 0
3 października 2014 11:00
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
0 - 2
3 października 2014 11:00
Salos Szczecin – Świt Skolwin
2 - 1
3 października 2014 11:00
Chemik Police – Energetyk Gryfino
2 - 0
11 października 2014 11:00
Flota Świnoujście – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 4
11 października 2014 11:00
Świt Skolwin – Chemik Police
0 - 6
11 października 2014 11:00
Energetyk Gryfino – AP Szczecinek
0 - 4
11 października 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Salos Szczecin
3 - 0
18 października 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Energetyk Gryfino
4 - 0
18 października 2014 11:00
AP Szczecinek – Świt Skolwin
3 - 0
18 października 2014 11:00
Salos Szczecin – Flota Świnoujście
3 - 1
18 października 2014 11:00
Chemik Police – Gwardia Koszalin
1 - 1
25 października 2014 11:00
Świt Skolwin – Energetyk Gryfino
3 - 0
25 października 2014 11:00
Salos Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 1
25 października 2014 11:00
Flota Świnoujście – Chemik Police
1 - 0
25 października 2014 11:00
Gwardia Koszalin – AP Szczecinek
4 - 0
8 listopada 2014 11:00
AP Szczecinek – Flota Świnoujście
0 - 1
8 listopada 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin
3 - 0
8 listopada 2014 11:00
Energetyk Gryfino – Gwardia Koszalin
1 - 2
8 listopada 2014 11:00
Chemik Police – Salos Szczecin
4 - 0
15 listopada 2014 11:00
Flota Świnoujście – Energetyk Gryfino
4 - 1
15 listopada 2014 11:00
Chemik Police – AP Kotwica Kołobrzeg
3 - 0
15 listopada 2014 11:00
Gwardia Koszalin – Świt Skolwin
2 - 0
15 listopada 2014 11:00
Salos Szczecin – AP Szczecinek
3 - 4
22 listopada 2014 11:00
AP Szczecinek – Chemik Police
1 - 3
22 listopada 2014 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
3 - 0
22 listopada 2014 11:00
Świt Skolwin – Flota Świnoujście
1 - 5
22 listopada 2014 11:00
Energetyk Gryfino – Salos Szczecin
0 - 4
21 marca 2015 11:00
Salos Szczecin – Świt Skolwin
0 - 3
21 marca 2015 11:00
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
0 - 2
21 marca 2015 11:00
Chemik Police – Energetyk Gryfino
5 - 1
21 marca 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – AP Szczecinek
2 - 0
21 marca 2015 11:00
Świt Skolwin – Chemik Police
0 - 3
21 marca 2015 11:00
Flota Świnoujście – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 3
21 marca 2015 11:00
Energetyk Gryfino – AP Szczecinek
1 - 4
21 marca 2015 11:00
Gwardia Koszalin – Salos Szczecin
0 - 0
21 marca 2015 11:00
AP Szczecinek – Świt Skolwin
1 - 0
21 marca 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Energetyk Gryfino
3 - 2
21 marca 2015 11:00
Salos Szczecin – Flota Świnoujście
2 - 0
21 marca 2015 11:00
Chemik Police – Gwardia Koszalin
4 - 3
21 marca 2015 11:00
Flota Świnoujście – Chemik Police
2 - 1
21 marca 2015 11:00
Salos Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg
4 - 1
21 marca 2015 11:00
Gwardia Koszalin – AP Szczecinek
5 - 3
21 marca 2015 11:00
Świt Skolwin – Energetyk Gryfino
1 - 2
21 marca 2015 11:00
AP Szczecinek – Flota Świnoujście
4 - 2
21 marca 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin
1 - 1
21 marca 2015 11:00
Energetyk Gryfino – Gwardia Koszalin
3 - 1
21 marca 2015 11:00
Chemik Police – Salos Szczecin
1 - 0
16 maja 2015 11:00
AP Szczecinek – AP Kotwica Kołobrzeg
0 - 0
16 maja 2015 11:00
Energetyk Gryfino – Chemik Police
0 - 4
16 maja 2015 11:00
Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście
2 - 1
16 maja 2015 11:00
Świt Skolwin – Salos Szczecin
1 - 4
16 maja 2015 11:00
Salos Szczecin – Gwardia Koszalin
-:-
16 maja 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Flota Świnoujście
1 - 2
16 maja 2015 11:00
AP Szczecinek – Energetyk Gryfino
3 - 0
16 maja 2015 11:00
Chemik Police – Świt Skolwin
1 - 1
3 lipca 2015 03:00
AP Szczecinek – Chemik Police
-:-
22 sierpnia 2015 11:00
Chemik Police – Salos Szczecin
2 - 2
23 sierpnia 2015 11:00
AP Szczecinek – Świt Skolwin
3 - 1
26 sierpnia 2015 11:00
Stal Szczecin – Flota Świnoujście
4 - 1
29 sierpnia 2015 11:00
Flota Świnoujście – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 5
29 sierpnia 2015 11:00
Stal Szczecin – Chemik Police
2 - 1
29 sierpnia 2015 11:00
Salos Szczecin – AP Szczecinek
1 - 3
30 sierpnia 2015 11:00
Świt Skolwin – Gwardia Koszalin
6 - 2
2 września 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin
2 - 0
2 września 2015 11:00
Chemik Police – Flota Świnoujście
1 - 1
2 września 2015 11:00
AP Szczecinek – Stal Szczecin
1 - 4
2 września 2015 11:30
Gwardia Koszalin – Salos Szczecin
0 - 1
5 września 2015 11:00
Flota Świnoujście – Świt Skolwin
1 - 3
5 września 2015 16:00
Salos Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg
3 - 2
6 września 2015 15:00
Chemik Police – AP Szczecinek
0 - 0
12 września 2015 11:00
Gwardia Koszalin – Chemik Police
3 - 3
12 września 2015 11:00
AP Szczecinek – Flota Świnoujście
9 - 0
13 września 2015 11:00
Świt Skolwin – Salos Szczecin
0 - 3
15 września 2015 15:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Stal Szczecin
0 - 3
19 września 2015 11:00
AP Szczecinek – Gwardia Koszalin
2 - 0
19 września 2015 11:00
Flota Świnoujście – Salos Szczecin
0 - 4
20 września 2015 15:00
Chemik Police – AP Kotwica Kołobrzeg
2 - 3
20 września 2015 15:00
Stal Szczecin – Świt Skolwin
3 - 0
23 września 2015 16:00
Gwardia Koszalin – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 2
26 września 2015 11:00
Salos Szczecin – Stal Szczecin
1 - 0
26 września 2015 13:30
AP Kotwica Kołobrzeg – AP Szczecinek
1 - 2
27 września 2015 11:00
Świt Skolwin – Chemik Police
2 - 1
27 września 2015 11:00
Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście
3 - 0
3 października 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
1 - 0
3 października 2015 15:00
Flota Świnoujście – Stal Szczecin
2 - 1
3 października 2015 16:00
Salos Szczecin – Chemik Police
3 - 1
4 października 2015 11:00
Świt Skolwin – AP Szczecinek
2 - 2
6 października 2015 14:00
Stal Szczecin – Gwardia Koszalin
3 - 0
10 października 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Flota Świnoujście
2 - 0
10 października 2015 11:00
AP Szczecinek – Salos Szczecin
2 - 1
11 października 2015 11:00
Gwardia Koszalin – Świt Skolwin
1 - 1
11 października 2015 15:00
Chemik Police – Stal Szczecin
3 - 0
14 października 2015 13:00
Świt Skolwin – AP Kotwica Kołobrzeg
5 - 0
14 października 2015 14:00
Stal Szczecin – AP Szczecinek
5 - 2
14 października 2015 16:00
Salos Szczecin – Gwardia Koszalin
3 - 2
14 października 2015 16:00
Flota Świnoujście – Chemik Police
2 - 3
17 października 2015 11:00
AP Szczecinek – Chemik Police
1 - 2
18 października 2015 11:00
Gwardia Koszalin – Stal Szczecin
2 - 1
18 października 2015 16:00
Świt Skolwin – Flota Świnoujście
2 - 2
24 października 2015 12:00
Flota Świnoujście – AP Szczecinek
0 - 5
24 października 2015 14:00
Stal Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 1
24 października 2015 15:00
Salos Szczecin – Świt Skolwin
2 - 1
25 października 2015 15:00
Chemik Police – Gwardia Koszalin
2 - 1
7 listopada 2015 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Chemik Police
2 - 1
7 listopada 2015 11:00
Gwardia Koszalin – AP Szczecinek
2 - 3
7 listopada 2015 14:30
Świt Skolwin – Stal Szczecin
1 - 1
8 listopada 2015 11:00
Salos Szczecin – Flota Świnoujście
6 - 2
11 listopada 2015 11:30
AP Kotwica Kołobrzeg – Salos Szczecin
0 - 1
14 listopada 2015 11:00
AP Szczecinek – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 1
14 listopada 2015 14:00
Stal Szczecin – Salos Szczecin
0 - 4
15 listopada 2015 12:00
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
1 - 2
15 listopada 2015 13:00
Chemik Police – Świt Skolwin
3 - 1
12 marca 2016 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
1 - 2
12 marca 2016 11:00
Flota Świnoujście – Stal Szczecin
0 - 3
12 marca 2016 18:00
Salos Szczecin – Chemik Police
2 - 0
13 marca 2016 13:30
Świt Skolwin – AP Szczecinek
2 - 3
19 marca 2016 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Flota Świnoujście
1 - 1
19 marca 2016 11:00
Chemik Police – Stal Szczecin
2 - 1
19 marca 2016 11:00
AP Szczecinek – Salos Szczecin
2 - 2
20 marca 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Świt Skolwin
6 - 0
22 marca 2016 13:00
Salos Szczecin – Stal Szczecin
5 - 0
24 marca 2016 11:00
Świt Skolwin – Chemik Police
3 - 2
24 marca 2016 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg – AP Szczecinek
2 - 0
24 marca 2016 15:00
Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście
2 - 1
2 kwietnia 2016 11:00
Flota Świnoujście – Chemik Police
4 - 2
2 kwietnia 2016 16:30
Salos Szczecin – Gwardia Koszalin
3 - 1
3 kwietnia 2016 11:00
Świt Skolwin – AP Kotwica Kołobrzeg
3 - 1
3 kwietnia 2016 14:00
Stal Szczecin – AP Szczecinek
1 - 4
9 kwietnia 2016 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Salos Szczecin
2 - 3
10 kwietnia 2016 11:00
Świt Skolwin – Flota Świnoujście
4 - 2
10 kwietnia 2016 11:00
AP Szczecinek – Chemik Police
1 - 1
10 kwietnia 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Stal Szczecin
3 - 1
16 kwietnia 2016 15:00
Chemik Police – Gwardia Koszalin
2 - 1
16 kwietnia 2016 17:00
Salos Szczecin – Świt Skolwin
1 - 3
17 kwietnia 2016 13:30
Flota Świnoujście – AP Szczecinek
4 - 3
17 kwietnia 2016 14:00
Stal Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg
3 - 2
23 kwietnia 2016 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Chemik Police
2 - 1
23 kwietnia 2016 17:00
Salos Szczecin – Flota Świnoujście
4 - 2
23 kwietnia 2016 17:00
Gwardia Koszalin – AP Szczecinek
2 - 2
24 kwietnia 2016 11:00
Świt Skolwin – Stal Szczecin
3 - 2
27 kwietnia 2016 17:00
Stal Szczecin – Salos Szczecin
4 - 4
28 kwietnia 2016 17:00
AP Kotwica Kołobrzeg – AP Szczecinek
4 - 3
1 maja 2016 11:00
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
0 - 1
7 maja 2016 11:00
AP Szczecinek – Świt Skolwin
7 - 1
7 maja 2016 17:00
Stal Szczecin – Flota Świnoujście
4 - 0
7 maja 2016 18:00
Chemik Police – Salos Szczecin
2 - 3
8 maja 2016 11:00
Gwardia Koszalin – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 1
10 maja 2016 17:00
Chemik Police – Świt Skolwin
3 - 1
14 maja 2016 11:00
Flota Świnoujście – AP Kotwica Kołobrzeg
2 - 1
14 maja 2016 11:00
Świt Skolwin – Gwardia Koszalin
6 - 5
14 maja 2016 17:00
Salos Szczecin – AP Szczecinek
2 - 1
15 maja 2016 14:00
Stal Szczecin – Chemik Police
4 - 1
21 maja 2016 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin
2 - 2
21 maja 2016 11:00
AP Szczecinek – Stal Szczecin
4 - 1
21 maja 2016 11:00
Chemik Police – Flota Świnoujście
0 - 0
22 maja 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Salos Szczecin
3 - 1
28 maja 2016 11:00
Chemik Police – AP Szczecinek
1 - 2
28 maja 2016 11:00
Flota Świnoujście – Świt Skolwin
0 - 0
28 maja 2016 17:00
Salos Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg
1 - 2
29 maja 2016 16:00
Stal Szczecin – Gwardia Koszalin
1 - 5
1 czerwca 2016 11:00
Świt Skolwin – Salos Szczecin
1 - 6
1 czerwca 2016 16:30
AP Szczecinek – Flota Świnoujście
1 - 2
1 czerwca 2016 16:30
Gwardia Koszalin – Chemik Police
2 - 3
1 czerwca 2016 17:30
AP Kotwica Kołobrzeg – Stal Szczecin
1 - 0
4 czerwca 2016 11:00
Flota Świnoujście – Salos Szczecin
1 - 2
5 czerwca 2016 16:00
Chemik Police – AP Kotwica Kołobrzeg
2 - 3
5 czerwca 2016 16:00
AP Szczecinek – Gwardia Koszalin
2 - 3
5 czerwca 2016 16:00
Stal Szczecin – Świt Skolwin
2 - 3
27 sierpnia 2016 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
7 - 0
27 sierpnia 2016 11:00
Błękitni Stargard – Gwardia Koszalin
3 - 3
27 sierpnia 2016 11:00
Flota Świnoujście – Świt Szczecin
1 - 6
31 sierpnia 2016 11:00
Błękitni Stargard – Chemik Police
3 - 3
31 sierpnia 2016 11:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Flota Świnoujście
2 - 0
31 sierpnia 2016 15:00
Stal Szczecin – Akademia MKP Szczecinek
4 - 0
31 sierpnia 2016 16:00
Gwardia Koszalin – Świt Szczecin
0 - 5
3 września 2016 11:00
Flota Świnoujście – Stal Szczecin
1 - 7
3 września 2016 14:00
Chemik Police – Gwardia Koszalin
0 - 1
4 września 2016 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Błękitni Stargard
2 - 0
4 września 2016 16:00
Świt Szczecin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
2 - 3
11 września 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
1 - 0
11 września 2016 11:00
Chemik Police – Akademia MKP Szczecinek
1 - 3
11 września 2016 13:30
Błękitni Stargard – Flota Świnoujście
7 - 0
11 września 2016 14:00
Stal Szczecin – Świt Szczecin
3 - 2
17 września 2016 11:00
Flota Świnoujście – Chemik Police
1 - 5
17 września 2016 13:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Stal Szczecin
0 - 6
18 września 2016 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Gwardia Koszalin
2 - 0
18 września 2016 16:00
Świt Szczecin – Błękitni Stargard
5 - 3
24 września 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Stal Szczecin
3 - 1
25 września 2016 12:30
Błękitni Stargard – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
5 - 1
25 września 2016 13:00
Akademia MKP Szczecinek – Flota Świnoujście
0 - 3
26 września 2016 15:00
Chemik Police – Świt Szczecin
0 - 6
28 września 2016 16:30
Chemik Police – Stal Szczecin
0 - 4
1 października 2016 11:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Chemik Police
2 - 2
1 października 2016 11:00
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
0 - 3
1 października 2016 14:00
Stal Szczecin – Błękitni Stargard
5 - 3
5 października 2016 16:30
Akademia MKP Szczecinek – Świt Szczecin
2 - 5
8 października 2016 11:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Akademia MKP Szczecinek
2 - 4
8 października 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Błękitni Stargard
1 - 2
9 października 2016 15:00
Stal Szczecin – Chemik Police
4 - 2
12 października 2016 13:30
Świt Szczecin – Flota Świnoujście
5 - 2
16 października 2016 11:00
Flota Świnoujście – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
0 - 3
16 października 2016 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Stal Szczecin
1 - 1
16 października 2016 13:00
Chemik Police – Błękitni Stargard
3 - 6
16 października 2016 16:00
Świt Szczecin – Gwardia Koszalin
5 - 2
22 października 2016 11:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Świt Szczecin
1 - 5
22 października 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Chemik Police
2 - 5
23 października 2016 13:30
Błękitni Stargard – Akademia MKP Szczecinek
3 - 0
23 października 2016 15:00
Stal Szczecin – Flota Świnoujście
5 - 0
26 października 2016 15:30
Świt Szczecin – Stal Szczecin
4 - 1
29 października 2016 11:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
1 - 1
30 października 2016 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Chemik Police
3 - 6
30 października 2016 11:00
Flota Świnoujście – Błękitni Stargard
0 - 2
6 listopada 2016 13:00
Błękitni Stargard – Świt Szczecin
4 - 1
6 listopada 2016 14:00
Stal Szczecin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
3 - 0
12 listopada 2016 11:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard
0 - 4
12 listopada 2016 14:00
Stal Szczecin – Gwardia Koszalin
2 - 1
13 listopada 2016 11:00
Flota Świnoujście – Akademia MKP Szczecinek
0 - 9
13 listopada 2016 16:00
Świt Szczecin – Chemik Police
4 - 4
19 listopada 2016 11:00
Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście
2 - 1
19 listopada 2016 14:00
Chemik Police – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
7 - 1
20 listopada 2016 11:00
Błękitni Stargard – Stal Szczecin
2 - 4
20 listopada 2016 12:00
Świt Szczecin – Akademia MKP Szczecinek
0 - 4
18 marca 2017 11:00
Gwardia Koszalin – Błękitni Stargard
1 - 6
18 marca 2017 14:00
Stal Szczecin – Chemik Police
7 - 3
19 marca 2017 11:00
Świt Szczecin – Flota Świnoujście
8 - 1
19 marca 2017 15:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Akademia MKP Szczecinek
0 - 2
25 marca 2017 11:00
Flota Świnoujście – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
1 - 2
26 marca 2017 11:00
Chemik Police – Błękitni Stargard
3 - 1
26 marca 2017 11:00
Świt Szczecin – Gwardia Koszalin
3 - 3
26 marca 2017 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Stal Szczecin
3 - 0
1 kwietnia 2017 11:00
Gwardia Koszalin – Chemik Police
1 - 3
1 kwietnia 2017 11:00
Błękitni Stargard – Akademia MKP Szczecinek
1 - 2
1 kwietnia 2017 13:30
Stal Szczecin – Flota Świnoujście
5 - 1
2 kwietnia 2017 17:30
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Świt Szczecin
1 - 1
8 kwietnia 2017 11:00
Flota Świnoujście – Błękitni Stargard
1 - 3
8 kwietnia 2017 14:00
Akademia MKP Szczecinek – Chemik Police
0 - 2
9 kwietnia 2017 11:00
Świt Szczecin – Stal Szczecin
1 - 1
9 kwietnia 2017 17:30
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
2 - 3
12 kwietnia 2017 13:00
Chemik Police – Flota Świnoujście
5 - 1
13 kwietnia 2017 11:00
Stal Szczecin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
1 - 1
13 kwietnia 2017 17:00
Gwardia Koszalin – Akademia MKP Szczecinek
0 - 6
13 kwietnia 2017 17:00
Błękitni Stargard – Świt Szczecin
1 - 8
22 kwietnia 2017 11:00
Stal Szczecin – Gwardia Koszalin
4 - 2
22 kwietnia 2017 12:00
Flota Świnoujście – Akademia MKP Szczecinek
0 - 6
23 kwietnia 2017 12:00
Świt Szczecin – Chemik Police
5 - 2
23 kwietnia 2017 17:30
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard
3 - 5
26 kwietnia 2017 18:00
Chemik Police – Stal Szczecin
0 - 2
29 kwietnia 2017 14:00
Błękitni Stargard – Stal Szczecin
1 - 3
29 kwietnia 2017 17:00
Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście
3 - 0
30 kwietnia 2017 11:00
Chemik Police – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
7 - 1
30 kwietnia 2017 11:00
Świt Szczecin – Akademia MKP Szczecinek
3 - 2
3 maja 2017 16:00
Akademia MKP Szczecinek – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
1 - 1
3 maja 2017 17:00
Błękitni Stargard – Gwardia Koszalin
3 - 1
6 maja 2017 11:00
Błękitni Stargard – Chemik Police
6 - 2
6 maja 2017 11:00
Stal Szczecin – Akademia MKP Szczecinek
2 - 0
7 maja 2017 11:00
Gwardia Koszalin – Świt Szczecin
3 - 4
7 maja 2017 15:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Flota Świnoujście
5 - 2
13 maja 2017 11:00
Chemik Police – Gwardia Koszalin
3 - 1
13 maja 2017 11:00
Flota Świnoujście – Stal Szczecin
1 - 5
14 maja 2017 11:00
Świt Szczecin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
5 - 0
14 maja 2017 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Błękitni Stargard
6 - 1
20 maja 2017 11:00
Błękitni Stargard – Flota Świnoujście
5 - 1
21 maja 2017 11:00
Gwardia Koszalin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
3 - 1
21 maja 2017 11:00
Chemik Police – Akademia MKP Szczecinek
1 - 3
21 maja 2017 18:00
Stal Szczecin – Świt Szczecin
3 - 0
27 maja 2017 11:00
Akademia MKP Szczecinek – Gwardia Koszalin
3 - 1
27 maja 2017 17:00
Świt Szczecin – Błękitni Stargard
2 - 3
28 maja 2017 11:00
Flota Świnoujście – Chemik Police
1 - 4
28 maja 2017 17:30
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Stal Szczecin
0 - 10
30 maja 2017 17:00
Flota Świnoujście – Świt Szczecin
1 - 6
4 czerwca 2017 11:00
Gwardia Koszalin – Stal Szczecin
2 - 5
4 czerwca 2017 11:00
Chemik Police – Świt Szczecin
6 - 3
4 czerwca 2017 13:00
Akademia MKP Szczecinek – Flota Świnoujście
13 - 0
7 czerwca 2017 14:00
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
2 - 0
7 czerwca 2017 17:30
Błękitni Stargard – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
4 - 0
11 czerwca 2017 16:00
Stal Szczecin – Błękitni Stargard
3 - 2
11 czerwca 2017 16:00
Akademia MKP Szczecinek – Świt Szczecin
1 - 3
11 czerwca 2017 17:00
Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Chemik Police
1 - 5