WL trampkarz starszy: derby z Gwardią Koszalin

zzpn    Kibice, którzy lubią oglądać derbowe pojedynki nie żałowali że w sobotę (21.05.) przybyli na Euroboisko w Kołobrzegu.O godzinie 13 00 sędzia Mariusz Michalski rozpoczął spotkanie pomiędzy AP Kotwica Kołobrzeg, a Gwardią Koszalin. W pierwszej połowie obie drużyny miały okazję do zdobycia gola, jednak nie udało się to żadnej ze stron. W drugiej odsłonie wynik potyczki otworzył Wiktor Kosmala. Prowadzący zawody podyktował rzut wolny za faul na zawodniku akademii, a ten zamienił go na bramkę. Koszalinianie zdołali wyrównać na 1:1 po kilku minutach i zawody „rozpoczęły” się od nowa. Ostatnie słowo tego dnia należało do podopiecznych Artura Tłoczka. Zwycięskiego gola zdobył Michał Sobina i  w ten sposób 3 pkt. zostały nad Parsętą.