Trampkarze starsi i młodsi znów wygrywają

zzpnMinioną niedzielę 27.09. br. świetnie będą wspominać trampkarze naszej akademii. W ramach rozgrywek na szczeblu wojewódzkim podejmowali oni rówieśników z Polic. Punktualnie o godz. 11 00 trampkarze starsi rozpoczęli swoje zawody. Dość szybko, bo już w 9 minucie spotkania swój zespół wyprowadził na prowadzenie Kacper Żmudź. Natomiast 28 minuta należała do Wiktora Kosmali. To on wpisał się na listę strzelców, ponieważ pewnie wykonał rzut karny. Jeszcze przed przerwą ponownie Kacper Żmudź posłał futbolówkę między słupki drużyny Chemika, zdobywając trzecią bramkę dla AP Kotwica Kołobrzeg. Przyjezdnych stać było na gola honorowego i zmniejszyli rozmiar porażki po celnym strzale z karnego w 57 minucie. Pewna wygrana 3:1 (3:0).

Skład AP Kotwica Kołobrzeg: trampkarz starszy.
Sebastian Zduńczyk, Patryk Trzaskoma, Wiktor Kosmala, Bartosz Nowosad, Julian Kwaśniak, Mateusz Wajszczyk, Mateusz Zaniewicz, Szymon Cybulski , Filip Wieczorek, Kacper Aleksiuk, Kacper Żmudź.
Na zmiany :
Adrian Derbin , Bartosz Pałczak, Kacper Ulman, Maciej Jartym, Dawid Fiedoruk.

Strzelcy bramek:
9’ – 1:0 – Kacper Żmudź
28’ – 2:0 – Wiktor Kosmala (karny)
30’ – 3:0 – Kacper Żmudź

Drużyna trampkarzy młodszych nie chciała być gorsza od starszych kolegów i również z zaangażowaniem przystąpiła do swojego meczu z Chemikiem Police. Sędzia główny o godz. 13 00 oznajmił rozpoczęcie spotkania. Na pierwszego gola zebrani rodzice i kibice naszej drużyny musieli czekać aż do drugiej połowy. W 52 minucie Filip Wieczorek nie daje szans bramkarzowi i otworzył wynik rywalizacji na 1:0. Jak się okazało była to jedynie rozgrzewka przed drugą zdobytą przez niego bramką. Potrzebował niespełna 5 minut, by sędzia główny drugi raz wpisał jego nazwisko do notesu, gdyż strzelił na 2:0. Goście nie zamierzali się jednak poddawać i w 65 minucie pokonują bramkarza kołobrzeżan zdobywając kontaktowego gola. Jednak nadzieje Chemików na wywiezienie choćby 1 pkt. z ziemi kołobrzeskiej rozwiewa Kacper Żmudź w 70 minucie potyczki. Po jego strzale futbolówka trzeci raz poruszyła tylną część siatki bramki przyjezdnych.
Również pewna wygrana 3:1 (0:0).

Skład AP Kotwica Kołobrzeg: trampkarz młodszy.
Jakub Maj, Maciej Jartym, Pałczak Bartosz,Kacper Ulman, Adrian Derbin, Szymon Waliszewski, Dawid Fiedoruk, Gracjan Gronkiewicz, Gracjan Szyszka, Benjamin Dubois – Placak, Filip Świercz.
Na zmiany :
Filip Wieczorek, Kacper Aleksiuk, Kacper Żmudź , Szymon Cybulski, Marcel Chmielewski, Mateusz Wajszczyk, Bartosz Cieślewicz.

52’ – 1:0 – Filip Wieczorek
57’ – 2:0 – Filip Wieczorek
70’ – 3:1 – Kacper Żmudź