Dziewczyny zakończyły rundę jesienną. AP Kotwica Kołobrzeg – Fala Międzyzdroje 0:4 (0:1)

DSC08378W sobotnie przedpołudnie 15.11.2014r. żeńska drużyna Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg podejmowała na Euroboisku rywalki z Międzyzdrojów. Było to siódme i zarazem ostatnie spotkanie rundy jesiennej III ligi kobiet grupy zachodniopomorskiej.

Drużyną przeważającą w tym meczu była Fala. Pierwsza bramka padła w 13 minucie po akcji środkiem boiska. Zespół gości schodził na przerwę nieco zdziwiony dobrą postawą gospodarzy. Liczyli bowiem na więcej strzelonych bramek. W 50 minucie międzyzdrojanki drugi raz trafiły do siatki kołobrzeżanek. Dwie ostatnie bramki drużyna gości zdobyła w ostatnim kwadransie meczu.
Mimo porażki z faworyzowaną drużyną przyjezdną należy pochwalić nasze Dziewczyny za ambicję i grę do końca. Wypada podkreślić, że sezon 2014/2015 jest pierwszym gdzie AP Kotwica Kołobrzeg wystawiła żeńską drużynę. To okres zbierania doświadczeń i zgrania. Natomiast z ust zebranych kibiców dało się słyszeć słowa o progresie piłkarskim od pierwszego meczu z Olimpią Szczecin (06.09.2014r.) przegranym 0:12, a dzisiejszymi zawodami.
Trener Pan Łukasz Krymowski dokona teraz podsumowania i analizy zakończonej rundy. Do wiosny jest czas na poprawę indywidualnych umiejętności poprzez systematyczną pracę. Życzymy naszym Paniom wytrwałości i powodzenia.