Niespodzianki nie było. AP Kotwica Kołobrzeg II – AP Kotwica Kołobrzeg I 0:10(0:3)

DSC08208Sobota 27.09.2014r., to dzień w którym zebrani kibice na Euroboisku w Kołobrzegu, byli świadkami derbowego spotkania pomiędzy obiema drużynami juniora młodszego Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, toczącymi pojedynek w 4 kolejce grupy 2 Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W pierwszej połowie meczu zdobyte 3 bramki AP Kotwica I, pozwoliły kontrolować przebieg wydarzeń na murawie. Należy jednak podkreślić, że blisko 30 minut drużyna AP Kotwica II dobrze realizowała założenia trenera Pana Grzegorza Szumiato i zachowywała czyste konto. W drugiej połowie nie było niespodzianki i zawody zakończyły się wygraną drużyny AP Kotwica Kołobrzeg I.
Mimo zwycięstwa, sztab szkoleniowy, nie do końca cieszył się z 3 punktów. Okazało się, że w 49 minucie, w starciu z bramkarzem kontuzji stopy doznał napastnik Sebastian Kacynel. Uraz na tyle mu doskwierał, że zawieziono go szpitala. Ze wstępnej diagnozy wynika, iż prawdopodobnie piłkarz nie zagra w najbliższym meczu ligowym 04.10.2014r. z Gwardią Koszalin.