W 17 kolejce spotkań II Ligi Kobiet zespół Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg wybrał się do Szczecina, aby tam zmierzyć się rezerwami Olimpii.

 

 

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem. Dużo więcej działo się natomiast w drugiej połowie. Po jednym z kilku kontrataków Kornelia Bińczyk została sfaulowana w polu karnym. Skutecznie w 54 minucie z rzutu karnego Kinga Kosakowska wyprowadziła zespół kołobrzeżanek na prowadzenie. Jedyny błąd przydarzył się w 95 minucie meczu i wówczas zespół ze Szczecina zdołał wyrównać.

Po tym spotkaniu trener Łukasz Krymowski powiedział:

Jeden punkt z trudnym przeciwnikiem cieszy, ale z przebiegu spotkania pozostał mały niedosyt. Należy jeszcze wspomnieć o Weronice Wilczkiewicz, która zagrała kilka minut po przebytej kontuzji kolana z poprzedniej rundy. Każde kilka minut będzie Weronikę przybliżało do powrotu do optymalnej formy. Walczymy dalej !!!

 

Olimpia II Szczecin – AP Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:0) :

 

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:

Klaudia Zaklika, Iwanejko Oliwia, Olga Szpak, Iwanejko Martyna, Małgorzata Kowalczuk, Monika Wziątek, Kinga Kosakowska ( 85 min. Joanna Banaś ), Anna Tabaczyk ( 77 min. Weronika Wilczkiewicz ), Julia Gruchała ( 60 min. Angelika Papierz ), Marcelina Szpak, Kornelia Bińczyk.