W 15 kolejce spotkań zespół Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg wybrał się do Stęszewa, aby walczyć o kolejne punkty.

W pierwszej połowie udało się tylko raz pokonać bramkarkę przeciwniczek. Zespół gospodyń też miał swoje okazje do zdobycia gola, ale w bramce dobrze broniła Klaudia i dopisywało kołobrzeżankom szczęście.

Druga połowa, to już dominacja piłkarek przyjezdnych. W tej odsłonie podopieczne Łukasza Krymowskiego strzeliły cztery gole. Dzięki tym trafieniom do Kołobrzegu zostały przywiezione cenne trzy punkty (0:5). Gole zdobywały:

18 min. Anna Tabaczyk
46 min. Kornelia Bińczyk
65 min. Marcelina Szpak
75 min. Kornelia Bińczyk
87 min. Kornelia Bińczyk

Skład AP Kotwica Kołobrzeg:

Klaudia Zaklika, Oliwia Iwanejko, Monika Wziątek, Olga Szpak, Małgorzata Kowalczuk ( 65 min. Martyna Iwanejko ), Joanna Banaś, Anna Tabaczyk ( 75 min. Julia Gruchała ), Natalia Fidos ( 77 min. Martyna Kostuś ), Marcelina Szpak, Kinga Kosakowska, Kornelia Bińczyk.

Następny mecz już w niedzielę 6 maja o godz. 11 00 z drużyną Biało Zielone Gdańsk, na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka.