Oprócz meczów ligowych toczących się na różnych szczeblach rozgrywek, nasza akademia reprezentowana jest również przez swoich najmłodszych zawodników grając w regionie.

 

 

 

W ostatnią niedzielę, tj. 8 kwietnia br. w Goleniowie odbył się halowy turniej „R FOOTBALL CUP 2018” dla chłopców rocznika 2011.

Byliśmy reprezentowani przez dwa zespoły:

AP Kotwica BIALI Kołobrzeg w składzie:

Dorian Krasowski, Jakub Zgorzałek, Martin Lesiak, Piotr Tessikowski, Oliwier Zarzycki, William Sadowski.

AP Kotwica BŁĘKITNI Kołobrzeg w składzie:

Marcel Sieniawski, Marcel Łuczka, Paweł Wichniarz, Patryk Kusz, Jakub Polański, Bartłomiej Gawroński.

Warto wspomnieć, że każdy zespół rozegrał po 8 meczów. Nasze ekipy grały systemem „3×3” bez bramkarzy, czas gry wynosił 12 minut, natomiast gole wpadały do bramek o wymiarach 1×1 metr.

Jak to w piłce nożnej bywa spotkania naszych drużyn kończyły się wygranymi, remisami ale i porażkami. Należy podkreślić, że wszyscy nasi zawodnicy strzelali gole w ilości od 2 do 14. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale i dyplomy za 1 miejsce, a dodatkowo słodycze. Liczyła się dobra zabawa oraz czas spędzony na sportowo z rówieśnikami.

Kołobrzeżanie rywalizowali z następującymi drużynami:

AP Szczecinek I,

AP Szczecinek II,

Gavia Choszczno,

Pogoń Schools Kamień Pomorski,

OKS Goleniów,

R-Football  I Goleniów,

R-Football  II Goleniów,

R-Football  III Goleniów.

Nad przygotowaniem naszych zespołów do turnieju czuwał wieloletni, doświadczony w pracy z dziećmi trener, Leszek Ristau. Dodajmy, że na co dzień ci dzielni chłopcy trenowani są także przez asystentkę, Aleksandrę Żeleskiewicz.

Dziękujemy wszystkim za udany występ, życząc dalszych sukcesów, a rodzicom za ładne pamiątkowe zdjęcia.