LW trampkarzy młodszych: jest nad czym pracować

W kategorii trampkarzy młodszych Ligi Wojewódzkiej, w Kołobrzegu odbył się mecz pomiędzy AP Kotwica Kołobrzeg, a Bałtykiem Koszalin.

W niedzielę 1 października o godz. 15 00 na Euroboisku kołobrzeżanie rozpoczęli zawody z wiceliderem rozgrywek.

Od pierwszych minut rywalizacji przyjezdni starali się narzucić swój styl gry. Ten zamiar zrealizowali całkowicie, w tym grę pressingiem na połowie gospodarzy. Efektem tego pojedynku jest porażka kołobrzeżan w stosunku 0:5. W opinii obserwujących spotkanie, chłopcy z akademii mają potencjał, lecz trzeba go odpowiednio wykorzystać.

Wierzymy, że tak będzie. Piłka nożna uczy cierpliwości. Życzymy wytrwałości, a efekty przyjdą same. Jest nad czym pracować… .