II liga kobiet: cel – wywalczyć komplet punktów

Zadanie, które miały zrealizować podopieczne Łukasza Krymowskiego w 4 kolejce II ligi kobiet gr. wielkopolskiej, to zostawić 3 pkt. w Kołobrzegu.

Dziś, o godz. 14 oo na płytę stadionu im. Sebastiana Karpiniuka wybiegły drużyny Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg oraz Lipno Stęszew. Kołobrzeżanki pokonały rywalki 2:0.

Wygrana  nie przyszła łatwo, ponieważ zespół ze Stęszewa mimo że także beniaminek to wysoko zawiesił poprzeczkę. W 5 minucie meczu zespół kołobrzeżanek wyszedł na prowadzenie po uderzeniu zza pola karnego Natalii Rojek. Po zdobyciu gola gra nieco się wyrównała i przeniosła w środkową część boiska.

W drugiej odsłonie gospodynie kontrolowały grę, czekały na rywalki i próbowały wyprowadzać szybkie kontry. Jedną z takich akcji wykończyła Anna Tabaczyk w 79 minucie. Przeciwniczki ze Stęszewa miały również swoje sytuacje, ale kolejny dobry mecz rozegrała nasza bramkarka.

Warto wspomnieć o kołobrzeskich kibicach, którzy coraz liczniej zasiadają na trybunach podczas naszych meczów za co dziękujemy !!!

Zapraszamy na nasze kolejne spotkania i liczymy na doping.