II liga kobiet: walczyła Kotwica z Kotwicą

Za nami pierwszy mecz w II Lidze Kobiet.

Wczoraj tj. 26 sierpnia o godz. 11 00 w Kołobrzegu na Euroboisku zainaugurowano rundę jesienną.

Rywalem kołobrzeżanek była Kotwica Kórnik. Od początku spotkania było widać, że zespół przyjezdnych z wielkopolski będzie poważnym kandydatem do zajęcia czołowych lokat w tabeli. Do przerwy nasz zespół wygrywał 1:0 po bramce Kornelii Bińczyk. W drugiej połowie zawodniczki z Kórnika mocno zaczęły odrabiać stratę i dopięły swego w 76 min. Zwycięska bramka dla gości padła w doliczonym czasie gry i to zawodniczki z Kórnika cieszyły się z 3 punktów (1:2).

Nasze dziewczyny ambitnie weszły w sezon i pokazały licznie zebranej publiczności,  że dzisiejsza lekcja zaprocentuje w przyszłości. Drużyna Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg pokazała wielkie serce do gry i możemy ufać, iż sprawią nam wiele radości w nadchodzących meczach.