III liga kobiet: derby Pomorza Zachodniego

Dziś, tj. 20 maja br. w 16 kolejce III LIgi Kobiet ZZPN  zawodniczki Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg podejmowały u siebie zespół ze Stargardu.

Od samego początku meczu kołobrzeżanki potwierdzały dobrą dyspozycję,  którą prezentują tej wiosny. W pierwszej połowie udało się dwukrotnie pokonać bramkarkę gości i tym samym pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 2:0.

Druga połowa meczu nadal była kontrolowana przez piłkarki znad ujścia Parsęty, które strzeliły jeszcze jednego gola. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla zawodniczek Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg.

Warto podkreślić, że jest to siódma wygrana tej wiosny i do zapewnienia awansu do II Ligi Kobiet brakują już tylko 3 punkty.

Następnym przeciwnikiem naszej drużyny będzie lokalny rywal Hattrick Kołobrzeg. Mecz zostanie rozegrany 27 maja o godzinie 13:00 na kołobrzeskim boisku.  Wszystkich sympatyków naszego zespołu zapraszamy na to spotkanie.

Natomiast dziś dziękujemy kibicom, którzy wspierali nasz zespół w tych  derbach Pomorza Zachodniego.