LW junior starszy: 3 Maja na sportowo

22 kolejka rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych była rozgrywana w Święto Konstytucji 3 Maja. Tym razem kołobrzeżanie udali się do Szczecinka położonego nad malowniczym jeziorem Trzesiecko. Liczna grupa kibiców przyszła na stadion przy ul. Piłsudskiego, by o godz. 16 00 obejrzeć rywalizację pomiędzy AP MKP Szczecinek, a AP Kotwica Kołobrzeg.

Mimo święta, na murawie nie dało się poczuć sielankowego klimatu. Spotkanie było zacięte, a sympatycy gospodarzy nie mogli narzekać na nudę. Pierwsza bramka padła w 33 minucie dla Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg. Z lewego narożnika dośrodkowywał Mateusz Zaniewicz, którego podanie na gola zamienił po strzale głową Michał Korgul. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona.

Po zmianie stron szczecineccy piłkarze od początku starali się zdobyć wyrównanie. Ta sztuka udała się im 53 minucie. Strzał z odległości około 20 metrów okazał się na tyle precyzyjny, że piłka trafiła do siatki tuż przy prawym słupku „niebieskich”.

Więcej bramek w tych zawodach kibice nie zobaczyli, mecz zakończył się podziałem punktów 1:1 (0:1) .