LW junior starszy: mecz w mieście 3 wysp

indeksapkotwica_kolobrzeg Juniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg mijającą niedzielę (16.10.) spędzili w turystycznej miejscowości na północno -zachodnim krańcu kraju.

Rywalami przyjezdnych z Kołobrzegu był zespół Floty. Mecz rozpoczął się na obiektach miejskich Świnoujścia o godz. 11 00. Gospodarze od początku pierwszej połowy przejęli inicjatywę. Starali się szybko zdobyć prowadzenie. Oddawali strzały w kierunku bramki i częściej przebywali na połowie gości. Po kwadransie to kołobrzeżanie dłużej gościli na połowie Floty. Efektem tego była zdobyta bramka w 40 minucie przez Sebastiana Modrzejewskiego, który po akcji w polu karnym umieścił futbolówkę w siatce.

Po gwizdku sędziego wznawiającym drugą odsłonę, zespół Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg zaczął realizować zadania nakreślone przez trenera, Leszka Ristau. Spostrzeżenia szkoleniowca były na tyle cenne, że w 56 minucie Hubert Cybylski wykorzystał podanie z głębi pola Oskara Ratajskiego i strzałem z 17 metrów zdobył 2 gola. 60 minuta meczu należała do Szymona Klepuszewskiego, który wykorzystał dokładną wrzutkę z bocznego sektora boiska, strzelca pierwszej bramki i z bliskiej odległości nie dał szans golkiperowi gospodarzy (0:3). Flota próbowała odwrócić losy rywalizacji, lecz im się to nie powiodło.