LW junior starszy: krótkie podsumowanie

apkotwica_kolobrzeglogo chemika indekslogo STAL                                        W sobotę, 1 października br. na Euroboisku w Kołobrzegu została rozegrana 7 kolejka rozgrywek WLJS ZZPN. O godzinie 11 00 na boisko wybiegły drużyny AP Kotwica Kołobrzeg oraz Chemika.

Drużyna gospodarzy po przegranych ostatnich spotkaniach ze Stalą Szczecin i Błękitnymi Stargard, stanęła przed kolejnym rywalem z Polic. Kołobrzescy juniorzy zdając sobie sprawę z problemów zdrowotnych  jakie mają piłkarze w drużynie, nie zamierzali się jednak poddawać.

Po pierwszej połowie kibice byli nieco rozczarowani, ponieważ nie zobaczyli goli. Obie ekipy miały okazje do trafień, lecz dobrze dysponowani bramkarze skutecznie bronili strzałów na swoje bramki.

Po gwizdku, mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni. Przeprowadzili akcję środkiem boiska i strzelili do siatki. Bramkarz był bez szans. Na odpowiedź kołobrzeżan nie trzeba było długo czekać. W 50 minucie to oni stworzyli zagrożenie. W pojedynku sam na sam z bramkarzem, lepszy okazał się Sebastian Modrzejewski, który doprowadził do wyrównania. W 66 minucie policzanie drugi raz wyszli na prowadzenie. Bardzo dobrze wykonany rzut wolny był nie do obrony. Po stracie zespół AP Kotwica Kołobrzeg nadal konsekwentnie realizował zalecenia trenera. Przyniosło to zamierzony skutek na 6 minut przed końcem zawodów. Po rzucie rożnym Jakub Wacyk głową skierował piłkę między słupki Chemika. Dogrywającym był Hubert Cybulski.

Do końca rezultat nie uległ zmianie, 2:2 (0:0). W opinii kibiców mecz wyrównany, trzymający w napięciu, a wynik sprawiedliwy. Dodali, że należy pochwalić golkipera akademii Marka Wojciechowskiego za kilka bardzo dobrych interwencji, natomiast cały zespół za to że potrafił dwa razy odrobić straty i miał także okazję do wygrania.

Zdjęcia z meczu z Chemikiem Police (2:2) 01.10.2016r.