LW Junior starszy: mecz w Koszalinie

11136725_960886363941816_3605150006181454791_napkotwica_kolobrzegW ramach 4 kolejki rozgrywek ligi wojewódzkiej, juniorzy starsi Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg udali w niedzielę (11.09.) do Koszalina, by tam zmierzyć się z Gwardią. W ten upalny, jak na wrzesień dzień sportowe zmagania przy ul. Fałata rozpoczęły się o godz.    11 00.

Całe spotkanie stało na wyrównanym poziomie. W pierwszej połowie gospodarze już w 6 minucie objęli prowadzenie po akcji lewą stroną boiska. O ile przed zejściem na przerwę, Gwardziści byli drużyną lepszą to w drugiej połowie, goście lepiej grali piłką. Różnica jednak polega na tym, iż nie udało się zdobyć wyrównującej bramki. Wygrała Gwardia 1:0.

Te zawody, to klasyczny przykład piłkarski gdzie szybko zdobyta piłka „ustawiła” w pewnym sensie mecz. Należy podkreślić, że całe spotkanie rozgrywane było duchu sportowej walki.

Za tydzień Gwardia uda się do wicelidera, AP MKP Szczecinek, natomiast kołobrzeżanie podejmą u siebie lidera, Stal Szczecin.